УКР  РУС  ENG 
Поиск:  
Направления деятельности
о компании

      ТОВ "Аметрін ФК" є однією з провідних фірм Східної України, підприємств, що займаються комплексним обслуговуванням, і організацій фармацевтичної і медичної промисловості. Постачання лікарських препаратів, продаж фармацевтичної сировини, витратних матеріалів, промислового (у тому числі і вживаного), аналітичного і лабораторного устаткування – ось далеко не повний перелік товарів і послуг, пропонованих ТОВ "Аметрін ФК".

 

      Величезна кількість прямих контрактів з вітчизняними постачальниками дає можливість поставляти лікарські препарати прямо від виробника, дозволяючи при цьому зберігати низькі ціни. Сьогодні партнерами фірми є практично всі українські фармацевтичні заводи.

      Повний асортиментний перелік препаратів, що поставляються, перевищує 3500 найменувань – це дозволяє фірмі задовольняти потреби всіх сегментів фармацевті чеського ринку, будь то аптеки, аптечні склади, лікарні, лікувально-профілактичні установи.

Представники фірми працюють в Донецьку, Запоріжжі, Сумах, Миколаєві, Києві, Луганську, Херсоні, Кривому Розі, Черкасах.

Департамент оптової реалізації медикаментів і витратних матеріалів ТОВ "Аметрін ФК" є «серцем» групи компаній, її фундаментом і осереддям основних перспективних напрямів діяльності фірми.


      Департамент складається з чотирьох відділів:

• відділ закупівель і маркетингу;

• фінансовий відділ;

• відділ реалізації лікарських засобів і витратних матеріалів;

• складська служба.

 

     
      Від узгодженої і динамічної роботи всіх відділів департаменту залежить бізнеспотенціал всієї корпорації.
      Девіз департаменту: «Ми – єдина команда професіоналів!».
      Стратегічна місія всіх співробітників департаменту – турбота про людей, поліпшення якості їх життя за допомогою висококласного обслуговування аптек і аптечних установ, доставка лікарських засобів і витратних матеріалів. У планах департаменту – розширення ринку збуту медикаментів, освоєння нових регіонів і пошук нових клієнтів.

Департамент – це понад 150 висококласних фахівців своєї справи.

Департамент оптової реалізації - це сучасні офісні приміщення площею більш 2000 кв.м, розташовані на вулиці Юр’ївський, 17.

А зараз - докладно і по порядку!

 

      Основним відділом Департаменту є Відділ реалізації медикаментів і витратних матеріалів.

      Глобальним завданням відділу є пошук і розробка нових перспективних клієнтів і якісне обслуговування аптечних установ і ЛПУ. У відділі працюють більше 25 співробітників, кожний з яких володіє високим рівнем професіоналізму. Це провізори, асистенти провізора – менеджери з продажу. Адже якісне обслуговування клієнта має на увазі не тільки реалізацію товару, але і професійне консультування покупця зі всіх питань, що цікавлять його. Регулярні атестації, семінари і тренінги дозволяють постійно підвищувати професійний рівень кожного із співробітників відділу.

      Тенденції розвитку і інновацій відстежують провізори, серед яких 4 представники вітчизняних заводів-виробників. У перспективі розглядається можливість укладення подібних договорів і з іншими фармацевтичними підприємствами України. У обов'язку відділу входить також обслуговування ЛПУ і медичних установ, що знаходяться на державному фінансуванні а також участь в тендерах по закупівлі лікарських засобів цими установами.


      Відділ закупівель і маркетингу

      Основним завданням цього відділу є безперебійна і якісна підтримка асортиментного переліку, що дозволяє зберігати стабільні позиції, займані фірмою на ринку медикаментів і сприяючі швидкому і якісному задоволенню запитів кінцевих споживачів – аптечних установ і ЛПУ.

      Ця ланка фірми визначає стратегію маркетингу при закупівлі лікарських засобів як вітчизняного так і зарубіжного виробництва. Функції відділу закупівель і маркетингу включають забезпечення оптимізації співвідношення ціни і показників асортименту, що купується, забезпечення стабільності закупівель в довгостроковій перспективі, підвищення контролю над якістю процесу закупівлі, а також планування термінів закупівлі.

      Зараз у відділі працюють 6 співробітників. Це фахівці високого рівня – провізори і маркетологи.

      Відділ закупівель і маркетингу тісно співробітничає з відділом реалізації і з фінансовим відділом фірми


      Фінансовий відділ
також є самостійним структурним підрозділом у якому працюють висококваліфіковані фахівці – провізори і бухгалтери.

      Основною функцією фінансового відділу є ціноутворення лікарських засобів і витратних матеріалів.


      Складська служба ТОВ "Аметрін ФК"

      Склад департаменту займає площу більше 1000 кв.м. і має в своєму розпорядженні зручні під'їздами для автотранспорту. На даний момент на складі зберігається більше 3500 найменувань лікарських засобів. З урахуванням вимог по зберіганню лікарських засобів, на складі є дві холодильні камери, термолабільна кімната карантинна зона, кімнати з обмеженим доступом, місця прийому і видачі товару.

      У місяць з складу департаменту відвантажується більше 15 тисяч товарних позицій по шести регіональним маршрутам.

      Складська служба налічує більше 50 співробітників. 75% штату має спеціальне освіта. Складська служба включає: уповноважене обличчя, аналітичний відділ, відділ приймання товару, відділ комплектації товару, відділ видачі товару, координатора по транспорту. Уповноважена особа провізор-аналітик ТОВ «Аметрін» Пріходько І. М. має Сертифікат ГП «Державний учбовий центр по GMP і GDP» по основах Належної Дистриб'юторської Практики, сертифікати МЗ України по організації системи забезпечення якості, системі ліцензування і контролю над дотриманням ліцензійних умов.
      Аналітичний відділ оснащений сучасною оргтехнікою і здійснює ведення електронної бази сертифікатів і контроль над пакетом витікаючих документів.
      Відділ приймання товару здійснює прийом товару на склад, ведення адресної системи на складі. У функції цього відділу входить також повернення товару постачальникам і прийом товару, поверненого покупцями.

      У завдання відділу комплектації лікарських засобів входить безпосередня збірка ЛС відповідно до накладної. Подвійна система контролю на цьому етапі і адресна система складу дозволяє уникнути помилок при збірці. Для клієнтів з відповідним програмним забезпеченням встановлена система, сканера відпустки лікарських засобів з складу департаменту.

      Відділ видачі товару з складу здійснює підготовку зібраного товару до транспортування, відпустка товару з складу, контроль своєчасної доставки і документообігу при відпустці товару.

      Основним завданням координатора по транспорту є забезпечення доставки товару клієнту фірми. При цьому координатор здійснює вибір способу доставки організацію транспортування, розробку і впровадження нових маршрутів спільно з підвідділом по розвитку і інноваціям. Можливість для цього дає як власний так і орендований автопарк фірми, що налічує більше 20 одиниць автотранспорту.

      14 років упевнених кроків на фармацевтичному ринку України – це не тільки заслуга колективу ТОВ "Аметрін", але і наших надійних соратників і партнерів – людей науки, медицини, фармації, керівників і співробітників компаній виробників і дистриб'юторів, і, звичайно ж, роздрібних аптек.

      Ми цінуємо кожного з наших клієнтів. Запорука нашого успіху в плідній співпраці з партнерами фірми.

      Мета нашої роботи – зробити ваш власний успіх ближче, реальніше і відчутніше!

      Сила нашої компанії - в колективі, в людях, які щодня своєю працею дають можливість українській фармацевтиці ставати стабільніше, сучасніше і перспективніше!

 Лабораторне та аналітичне обладнання. Пропонуємо поставки аналітичного, лабораторного обладнання та витратних матеріалів для науково-дослідних лабораторій та лабораторій контролю якості.Детальніше...Промислове обладнання.
Пропонуємо нове обладнання від найкращих виробників світу, великий асортимент обладнання б/в, встановлення обладнання та пуско-налагоджувальні роботи, забезпечення гарантійного і сервісного обслуговування. Детальніше...

Фармацевтична сировина.
Пропонуємо оптові поставки сировини, рослинних екстрактів і допоміжних матеріалів для фармацевтичної, ветеринарної і косметичної промисловості від провідних світових виробників. Детальніше...

Витратні матеріали.
Пропонуємо матеріали первинної упаковки для фармацевтичної та харчової промисловості: желатинові капсули, плівка ПВХ, чайний папір і туби. Детальніше...""Малишок"- торгова марка товарів дитячого асортименту, що запускається компанією-партнером ТОВ "Аметрін" - виробничою фірмою "Ярославна. Детальніше ...

Продукція компанії "Фармтехнологія" (Білорусія): мазь Перметринова - опис, склад, показання до застосування.
Детальніше ...

Йодіксол виробництва компанії "Мікрофарм" тепер будь-який пацієнт може дозволити собі застосовувати якісний сучасний препарат широкого спектру дії, заплативши при цьому невисоку ціну. Детальніше ... 

ТОВ "Аметрін"випустила нову продукцію для дітей під торговельною маркою «Малишок». Детальніше ...


Триптофан - незамінна амінокислота від РУП Гродненський завод, (Білорусь), для поповнення якої є єдине джерело - їжа. Триптофан міститься в будь-який, багатою тваринними білками (протеїнами) їжі. Споживання протеїнової їжі ...Детальніше ...Фітолізин виробництва Варшавського заводу лікарських рослин «Гербаполь» м. Прушків, Польща.
Детальніше ...

 ТІМСАЛ - місцевий антисептичний засіб для лікування запальних захворювань горла і верхніх дихальних шляхів, а також порожнини рота (стоматити, гінгівіти та ін) від заводу «Гербаполь» (Польща).
Детальніше ...Сироп "Алте"виробництва польської компанії GEMI - одне з актуальних ексклюзивних пропозицій від ТОВ "Аметрін". Детальніше ...


Мазь "Гемозоль" (GEMI, Польща) - кращий засіб від мозолів і ороговілості шкіри, підтверджене європейською якістю сировини і виробництва. Детальніше ...

 


"Рубітал форте" - це одночасно ефективний і приємний на смак сироп від кашлю від компанії GEMI і ексклюзивна пропозиція ТОВ "Аметрін". Детальніше ...

 


Головна  |  Новини компанії  |  Вакансії  |  Контакти  |  Фармаконадзор  |  Сайт сертификатов

ТОВ "АМЕТРІН"

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17.
тел.(057) 787-10-11, факс
(057) 758-60-59
Карта проїзду