УКР  РУС  ENG 
Поиск:  
Направления деятельности

о компании

 


 

      20 років промайнули, як один день, але для сучасної ринкової економіки це великий період. Багато чого змінилося за цей час. Змінювалася законодавча база, змінювалася економічна ситуація в країні. Зростала й оновлювалася фармацевтична промисловість України, разом з нею розвивалася й наша фірма.
 

      Свій шлях  ТОВ "Аметрін" почала в 1995 р., як оптова компанія з продажу медикаментів. Невеликий, але дуже дружний колектив вірив у перспективу й доцільність своєї справи. Всі  були  заряджені однією єдиною метою.

      Ще на самому початку своєї діяльності компанія сформувала свій девіз:
«Підтримка вітчизняного виробника лікарських засобів». Цей девіз є актуальним і сьогодні.

 

      В теперешній час ТОВ "Аметрін" є однією з провідних фірм Східної України, що займається комплексним обслуговуванням підприємств і організацій фармацевтичної й медичної промисловостей.  Постачання лікарських засобів є основною, але не головною сферою нашої діяльності. Продаж фармацевтичної сировини, витратних матеріалів, промислового (у тому числі що було у користуванні) обладнання, аналітичного й лабораторного устаткування - це не повний перелік товарів і послуг, які пропонуються ТОВ "Аметрін".

 

      Велика кількість прямих контрактів з вітчизняними постачальниками надає можливість постачати лікарські засоби беспосередньо від виробника, дозволяючи, при цьому, зберігати низькі ціни. Сьогодні нашими партнерами є практично всі українські фармацевтичні заводи, у тому числі ЗАТ "Биолек", ВАТ «Лубнифарм», ЗАТ «Технолог»,"Біофарма", ЗАТ "Борщагівський ХФЗ", ВАТ "ФФ Здоров'я", ВАТ "Київмедпрепарат", ДП "ОЗ ГНЦЛС", ВАТ "Концерн Стирол", АТ "Фітофарм", "Фармацевтична фабрика "Віола" і багато інших.

 

      Ми маємо стабільний ринок збуту медикаментів, що розширюється. Кваліфікований персонал, система обслуговування клієнтів, що постійно удосконалюється, впровадження нових прогресивних форм продажу, підвищення швидкості обробки й виконання замовлень, високий рівень сервісу, який пропонується нашою фірмою, сприяє появі новим партнерським стосункам з клієнтами.

 

     Ми пропонуємо Вам гнучкі системи знижок і пільг, зручний для Вас спосіб доставки товару, відстрочування платежу й індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

     Діяльність фірми не раз відзначалася дипломами й нагородами. За результатами опитувань, проведених в 1998-2004 роках щотижневиком «Аптека» (Київ), ТОВ "Аметрін" увійшла до числа найкращих компаній дистриб'юторів, які були відзначені як виробниками, так і споживачами лікарських засобів.

 

      20 років успішної діяльності на фармацевтичному ринку України - це не тільки заслуга колективу ТОВ "Аметрін", але й наших надійних соратників і партнерів -  людей науки, медицини, фармациї, керівників і співробітників компаній виробників і дистриб'юторів, і звичайно ж роздрібних аптек.

 

      Сила нашої компанії - у колективі, у людях, - які щодня своєю працею надають можливість українській фармацевтиці стати більш стабільною, більш сучасною та перспективною!

                                                                                                           

Наша місія - Перегони за якістю не мають фінішу. Залучаючи нові технології та міжнародний досвід,
ми робимо свій внесок у розвиток світових стандартів охорони здоров'я.

Мета нашої роботи  -  зробити Ваш успіх ближче й реальніше!
Ми завжди раді співробітничати з Вами!

Головна  |  Новини компанії  |  Вакансії  |  Контакти  |  Фармаконадзор  |  Сайт сертификатов

ТОВ "АМЕТРІН"

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17.
тел.(057) 787-10-11, факс
(057) 758-60-59
Карта проїзду