УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

РОБОЧІ ГРУПИ МОЗ ПЕРЕВІРЯТЬ НАЯВНІСТЬ ЛІКІВ У РЕГІОНАХЦього тижня представники Міністерства охорони здоров’я виїдуть у регіони для моніторингу ситуації з лікарськими засобами. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський.

Робочі групи очолять голова МОЗ Олександр Квіташвілі та його заступник Віктор Шафранський. Вони перевірять реальну ситуацію з залишками лікарських засобів і вакцин у медичних закладах України для подальшого ефективного перерозподілу життєво необхідних препаратів на період проведення тендерів  у 2015 році, розповіли у прес-службі МОЗ.

За словами Віктора Шафранського, проблема з ліками дуже серйозна, оскільки протягом кількох попередніх років необхідні обсяги імунобіологічних препаратів, сивороток та вакцин не закуповувалися.

«Сьогодні МОЗ працює над вирішенням цієї надскладної проблеми», – наголосив Шафранський. Також він зазначив, що міністерство максимально спростило реєстрацію лікарських засобів, тому тепер компанії-виробники мають прискорити оформлення документів на реєстрацію препаратів.

«МОЗ контролює кількість імунобіологічних препаратів, які розподілені між регіонами нашої країни, – заявив Віктор Шафранський. – Плануємо саме на місцях у лікарнях, поліклініках ознайомитися зі станом справ, подивитися, яким чином ті препарати, що були розподілені в області, зберігаються, використовуються, чи належним чином перерозподіляються залишки».

Як повідомив заступник Міністра, у деяких медичних закладах є надлишки ліків, тоді як у великих містах, де велика скупченість населення, спостерігається їх відсутність. Він наголосив, що органи місцевої влади можуть і повинні ухвалювати рішення про закупівлю медикаментів за рахунок місцевих бюджетів.

«Ми плануємо, перебуваючи в робочих поїздках, акцентувати увагу місцевої влади на тому, що вона повинна долучитися до вирішення цієї проблеми», – зазначив Шафранський.

Поделиться:
Головна  |  Компанiя  |  Питання-відповідь  |  Новини компанії  |  Події компанії  |  Вакансії  |  Контакти  |  Безкоштовна юридична консультація

ГК "Аптека-95"

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17.
тел.(057) 787-10-11, факс
(057) 758-60-59
Карта проїзду