УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

МОЗ УКРАЇНИ ПРОПОНУЄ ПРИЗУПИНЯТИ ВИРОБНИЦТВО І РЕАЛІЗАЦІЮ ЛЗ ВИКЛЮЧНО ЗА РІШЕННЯМ СУДУ

У Верховній Раді зареєстровано проект Закону України 3179 «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про лікарські засоби» (щодо удосконалення законодавства, що регламентує повноваження органу державного контролю за якістю лікарських засобів)».

Законопроект було розроблено МОЗ України в межах роботи групи з дерегуляції фармацевтичної діяльності та зареєстровано групою народних депутатів фракцій Блоку Петра Порошенка та Об'єднання Самопоміч - Костянтином Яринічем, Сергієм Березенко та Іриною Сисоєнко.

Проектом Закону передбачається привести у відповідність до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» повноваження посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів, а саме встановити, що виробництво (виготовлення) та реалізація лікарських засобів можуть бути призупинені виключно за рішенням суду.

«Досі, через правову колізію, на практиці спостерігається перевищення компетенції посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів. Це призводить до збільшення регуляторного навантаження на суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з обігом лікарських засобів та ризиків несвоєчасного забезпечення громадян України лікарськими засобами. Прийняття проекту Закону забезпечить гармонізацію чинного законодавства та сприятиме створенню належних умов для ведення підприємницької діяльності на фармацевтичному ринку України», - підкреслила Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко.

Поделиться:
Головна  |  Компанiя  |  Питання-відповідь  |  Новини компанії  |  Події компанії  |  Вакансії  |  Контакти  |  Безкоштовна юридична консультація

ГК "Аптека-95"

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17.
тел.(057) 787-10-11, факс
(057) 758-60-59
Карта проїзду