УКР  РУС  ENG  CHN 
Поиск:  
Направления деятельности
Роторный таблетпресс

Скоро День Св. Валентина...

Свято Любові не має глибокої релігійної основи. Проте історія його незвичайно романтична.

 

У 111 столітті н.е. римський імператор Клавдій видав указ, що забороняє людям одружуватися. Він вважав, що брак утримує чоловіків будинку, а їх призначення – бути хорошими солдатами і відважно битися за Рим. Молодий християнський священик Валентин не послухав указ і таємно вінчав юних закоханих. Дізнавшись про незаконні одруження, імператор повелів спочатку ув’язнити священика у в’язницю, а потім страчувати.

 

У в’язниці Валентин, позбавлений священних книг, коротав час, складаючи записки дочки тюремника. Очевидно, і дочка, і послання були хороші: молоді люди полюбили один одного. Не дивлячись на трагічні обставини, близьку смерть, Валентин не переставав думати про свою кохану. Перед стратою 14 лютого 270 року він послав дівчині виконану любові і ніжності прощальну записку з короткою фразою-підписом «від Валентина», яка згодом стала означати вічну прихильність і вірність. А дата смерті священика, не дивлячись на суворі перепони того, що обручав закоханих, але власного щастя, що так і не побачило, навіки залишилася в пам’яті людей. Прах його був похоронений в церкві Святого Праксидіса в Римі, її ворота стали називати «брамами Валентина». Пізніше церкву зарахувала Валентина до лику святих, а закохані вибрали його своїм покровителем.

 

Звичай підношення в свято Любові букета з особливим посланням був запозичений у галантних французів. Закохана молода людина виражала свої відчуття обраниці за допомогою ретельного підібраного букета, де кожна квітка мала власне тонке значення. Вважають, що початок цієї традиції поклав Людовик 16, що подарував цього дня Марії – Антуанеті червоні троянди. Згідно античній легенді, ці квіти набули особливого значення завдяки Афродіті, богині любові і краси. Поспішаючи до Адоніса, свого пораненого коханому, вона наступила на букет білих троянд, вколола ногу об шпильки, і її божественна кров офарбувала їх в яскраво-червоний колір.

 

Тому головною квітковою емблемою святого Валентина вважається червона троянда – відкрите визнання в дійсній любові.

 

Сьогодні День святого Валентина вирвався далеко за рамки сугубого католицького і став як там не є наймасовішим, найулюбленішим у багатьох народів торжеством.

Тому всім, хто поздоровлятиме 14 лютого своїх коханих, можна побажати одного: щоб їх відчуття стало справжнім, щоб ніжність і добро, які вони зараз дарують своїм половинкам, ніколи не вичерпалися, а улюблена людина дійсно виявилася супутником на все життя.

 

Не забувайте своїх коханих, почастіше говорите їм про любов, даруєте квіти і не тільки в день Святого Валентина!

Поделиться:
Головна  |  Компанiя  |  Питання-відповідь  |  Новини компанії  |  Події компанії  |  Вакансії  |  Контакти  |  Безкоштовна юридична консультація

ГК "Аптека-95"

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр'ївська, 17.
тел.(057) 787-10-11, факс
(057) 758-60-59
Карта проїзду